€ 10,50 euro brutto/h

Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie biur dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:22

Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzątacz- sprzątaczka. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur na terenie Hamburga dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:

  • prace dotyczyć będą sprzątania w biurowcach na terenie Hamburga
  • osoba zatrudniona odpowiada za porządek i czystość części dla klientów i kontrahentów – sale konferencyjne, recepcja, gabinety, toalety ogólnodostępne
  • inne zadania to sprzątanie pokoi socjalnych, magazynków, odkurzanie, mycie okien, itp.

Wymagania:

  • możliwość pracy samodzielnej
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • zmotywowanie, dokładność
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • przyjazne nastawienie, optymizm
  • dbanie o własną higienę

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie na zmiany – obowiązuje grafik rotacyjny
  • praca na dwie zmiany od 6 do 14 i od 14 do 22

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie CV w wiadomości e-mail zatytułowanej: ” Sprzątanie biur, Hamburg” na poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-biur-od-zaraz-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 91056e0662125e25

2 komentarze na “Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie biur dla Polaków”

  1. dariusz88 na 10 marca 2016 @ 08:50

    Ja z narzeczona chetnie podejmiemy sie tej pracy nr tel do nas prace mozemy zaczac od zaraz gdyż bardzo nam zalezy 48 570 455 671 Darek

  2. ziomek45 na 10 marca 2016 @ 20:54

    Witam
    Jestem zainteresowana wraz z mężem pracą . Mamy po 46 lat. Jesteśmy dokładni, energiczni, szczupli,punktualni, lubimy dbać o porzadek, jesteśmy zgranym duetem. Mój tel 535-303-527, malgosia991@interia.pl
    pozdrawiam