€ 8.19

Hamburg praca Niemcy sprzątanie bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 września 2013 23:53

Oferta pracy w Niemczech w firmie z Hamburga. Pracodawca poszukuje osób do sprzątania mieszkań. Zatrudnienie od zaraz dla kobiet bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka/ pracownik sprzątający

Miasto: Hamburg

Płaca: 8,19 euro godzina

Zadania:

  • Praca przy sprzątaniu: mieszkań, biur, po remontach hal, magazynów.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy udokumentowane świadectwami pracy
  • osoby z posiadanym własnym samochodem- konieczność, potrzebne aby dostać się do klientów, koszty paliwa pokrywa pracodawca
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego- nie jest to jednak konieczność oraz Gewerba

Oferta:

  • przejrzyste warunki pracy
  • pracę na stałe
  • praca na umowę czasową lub opcja pracy na zlecenia
  • jesteśmy w stanie zaproponować pomoc przy szukaniu zamieszkania w Hamburgu

Aplikacja:

  • zgłoszenie z uwzględnieniem doświadczenia i znajomości języka prosimy przesyłać poprzez e-mail: adam.glowala@mailplus.pl

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 5435238426a47363

1 odpowiedź na “Hamburg praca Niemcy sprzątanie bez znajomości języka niemieckiego”

  1. stanowisko sprzataczki na 20 września 2013 @ 13:10

    jestem zainteresowana oferta od zaraz na stanowisko sprzataczki z 15 -letnim doswiadczeniem pracy za granica,Grecji i Wloszech ze znajomoscia tych jezykow.