€ do ustalenia

Hamburg produkcja kosmetyków oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 maja 2015 02:31

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych od zaraz – fabryka z Hamburga. Poszukiwane osoby w pełni dyspozycyjne.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Hamburg

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie odbywa się w fabryce na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych.
  • Osoba zatrudniona przydzielona będzie do nieskomplikowanych prac związanych z kontrolą jakości oraz odmierzaniem składników i czasem obsługą maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • duża motywacja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zwinność, sprawność, umiejętność logicznego myślenia
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • brak problemów z pracą zmianową
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca na 3 miesiące – z możliwością przejścia na stałą umowę
  • możliwość zorganizowania zamieszkania, prosimy jednak ustalać to w kontakcie bezpośrednim
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń mailowo na poniżej podany adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować: PK/0/15

ID ogłoszenia: 7335555dba2ad315

1 odpowiedź na “Hamburg produkcja kosmetyków oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz”

  1. tomek7722 na 21 maja 2015 @ 09:53

    Witam. Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy i proszę o kontakt pod nr. tel. +48 511 088 520. Posiadamy własny samochód.