€ do ustalenia

Hamm oferta pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 03:26

Magazyn z Hamm poszukuje pracowników na stanowisko komisjonera. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i rozładunku towarów.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Hamm, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Różnego rodzaju prace magazynowe tak jak kompletowanie towarów, wysyłka, obsługa dostaw – rozładunek.
  • Powierzone zadania wykonywane będą z użyciem wózków widłowych.

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte w pracy na magazynie przy zbieraniu zamówień
  • możliwość pilnego podjęcia tej pracy
  • dużą zaletą będą aplikacje od osób mogących przyjechać własnym samochodem
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • zorganizowane lokum
  • umowa o pracę podpisana będzie na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 50855998a9ce63cf