€ 10,15€/h +premie

Heeslingen, praca Niemcy na magazynie od zaraz dla komisjonerów 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heeslingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2020 03:07

Od zaraz dla komisjonerów z minimum komunikatywną znajomością języka propozycja podjęcia pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu, układaniu, kontroli jakości towarów.

Dla naszego renomowanego klienta w Heeslingen poszukujemy od zaraz pracowników magazynowych.

Zadania:
Komisjonowanie
Pakowanie towaru
Układanie towaru
Kontrola jakości

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:
Niemiecką umowę o pracę
Terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
Naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą
Stawkę podstawową plus premie
Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego
Indywidualne wsparcie ze strony naszych pracowników
Możliwość zatrudnienia bezpośredniego u klienta

ASkrzynska@usgpeople.de

ID ogłoszenia: 8055e9eacf63aab8