€ 7,80 brutto

Niemcy praca Hurtownia zabawek przy pakowaniu bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2014 01:13

Hurtownia zabawek z Berlina poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu wysyłek do klientów, zbieraniu zamówień na magazynie. Zakwaterowanie płatne zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 7,80 brutto za godzinę + premie
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
- praca na magazynie/hurtowni z zabawkami polegająca na kompletowaniu zamówień i ich pakowaniu do wysyłki
- naklejanie kodów na paczki, wprowadzanie wysyłek do systemu
- zadania związane z rozkładaniem towaru na magazynie

Wymagania:
- nie wymagany język niemiecki, jednak preferowane są osoby z przynajmniej podstawową znajomością języka a szczególnie liczebników
- wymagane doświadczenie w pracy magazynowej związane z kompletowaniem zamówień, pakowaniem wysyłek
- z uwagi na asortyment hurtowni preferowane osoby z rozeznaniem w tematyce zabawek
- gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia po okresie próbnym
- możliwość i chęć pracy na zmiany wieczorne i nocne

Oferujemy:
- zakwaterowanie na czas umowy próbnej (płatne 150 euro miesięcznie – potrącane z wynagrodzenia)
- atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki za nadgodziny i zmiany nocne
- pomoc przy dopełnieniu formalności oraz tłumaczeniu dokumentów
- brak ukrytych opłat i prowizji za rekrutację
- telefoniczne wsparcie koordynatora projektu

Zatrudnienie od marca 2014. Kandydatów spełniających nasze kryteria uprzejmie prosimy o wysłanie CV na podany poniżej adres. Aplikacja w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

email: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem „Spielzeug Magazin Berlin 03/04”

Work4You GmbH Agentur für Arbeit
Orleansplatz 15, 81667 München

ID ogłoszenia: 165313aa889a5ea

19 Odpowiedzi na “Niemcy praca Hurtownia zabawek przy pakowaniu bez języka od zaraz Berlin”

  1. Sebolek20 na 3 marca 2014 @ 14:29

    Witam. Jestesmy zainteresowani praca. Mozemy wyjechac tak nawet jutra. Uprawnienia na wózki widłowe prawo jazdy kat B. Doswiadczenie w pracy na magazynie.693024562 Pozdrawiam Sebastian

  2. jarek3939 na 3 marca 2014 @ 14:50

    Witam!!!Jestem zainteresowany powyzsza oferta pracy.Na przełomie roku 2012/13 pracowałem w Irlandii na tasmie sortuacej po 12 godz.Jestem gotowy podac prace od zaraz.Nr.tel.690222231.Dziekuje

  3. Witam
    Jestem zainteresowana ofertom pracy ,jusz pracowalan w niemczech dla zalando na pakowaniu i zbieraniu zamuwienia,znam jezyk niemiecki na poziomie podstawowym,w karzdei chwily moge podionc prace

    tel 0048781836522
    email.bozena936@wp.pl

  4. terminator8282 na 3 marca 2014 @ 16:50

    Witam serdecznie , jestem zainteresowany praca oferowana przez Panstwa , obecnie przebywam na terenie Niemiec ( Munchengladbach ) pracowalem juz na terenie niemiec na warunkach niemieckich , mam 32 lata posiadam wlasny samochod , konto AOK , jestem uczciwy , sumienny . do niemiec przyjechalem do pracy lecz z powodu iz bylo to oszustwo to w chwili obecnej jesli nie znajde pracy i mieszkania bede zmuszony wrocic do Polski do konca tygodnia , posiadam doswiadczenie pracy na stanowisku pakowacz z duzym naciskiem na precyzje i czas wykonywania pracy , na wezwanie jestem w stanie przyjechac z dnia na dzien pod wskazany adres , za rozpatrzenie mojej kandydatury z gory dziekuje

    Maciej .

    nr.tel. + 48 500 137 255

  5. Jesteśmy zainteresowani wraz z dziewczyną oferta pracy.
    500-268-778 lub zmwks@interia.pl

  6. lukaszskolasinski na 4 marca 2014 @ 02:37

    Witam.
    Łukasz 28l. kucharz M-G, posadzkarz-glazurnik, operator wózka widłowego, doświadczenie na stanowisku Magazyniera, doświadczenie jako operator wytłaczarek i wtryskarek, doświadczenie w małej gastronomi, chęć i gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, książeczka san-epid, obsługa komputera, angielski komunikatywny, bez nałogów, sumienny, uczciwy, amatorsko uprawiający sporty siłowe.
    zainteresowany wyjazdem w każdej chwili
    proszę o kontakt e-m@il: luk951753@poczta.fm tel +48609458469

  7. Witam,

    Mam 28 lat, język ang i niemiecki na poziomie między upper-intermediate a advanced, doświadczenie w pracy na magazynie z zabawkami ok 1,5 miesiaca, cheć do podjęcia pracy od zaraz;

    0048 53 40 95 249

  8. tomi7424 na 4 marca 2014 @ 13:15

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt 782 361 691

  9. Maciej202 na 4 marca 2014 @ 18:23

    Witam.Jesteśmy wraz z dziewczyną bardzo zainteresowani Państwa ofertą ,mamy po 21 lat jesteśmy sprawni fizycznie dysponujemy własnym autem , możemy podjąć prace od zaraz .
    Bardzo szybko się uczymy nie posiadamy żadnych nałogów . Prosimy o kontakt droga E-mail lub telefoniczną Nr telefonu -730-295-393 . Adres E-mail maciek00709202@interia.pl

  10. Witamy,
    Ja Agnieszka lat 32, mój partner Arkadiusz lat 39 i mój brat Adam lat 21 jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Pracowaliśmy wszyscy troje w podobnej firmie w Anglii. Ja Agnieszka posługuje się bardzo dobrze językiem angielskim w mowie i piśmie oraz mój partner i mój brat w stopniu komunikatywnym. Posiadamy własny samochód i jesteśmy gotowi do wyjazdy i pracy od zaraz. Nie mamy nałogów i chętnie i szybko się uczymy nowych rzeczy. Nie mamy problemu z kontaktami interpersonalnymi.
    Kontakt: 0048 513745688
    e-mail: tuttiquelli@yahoo.co.uk
    Pozdrawiamy

  11. berni1805 na 5 marca 2014 @ 15:38

    Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy zamieszczoną przez Państwa .Jestem człowiekiem solidnym rzetelnym .Pracuje szybko i sprawnie .Większość swojego życia prowadziłem samodzielną działalność gospodarczą z sukcesami. Jestem dyspozycyjny od zaraz .Posiadam średnie wykształcenie techniczne ,ponadto prawo jazdy kategorii B ,C znam język angielski w stopniu podstawowym .Z góry dziękuje za zainteresowanie moją osobą .Mój telefon 698413145.Mój e-mail ;benas1805@wp.pl.Pozdrawiam

  12. aneta2502 na 7 marca 2014 @ 21:21

    Mam 33 lata i jestem zainteresowana waszą ofertą pracy.
    Pracowałam w Niemczech przez 5 lat.Jestem pracowita,sumienna,uczciwa,punktualna.Proszę o kontakt pod numer telefonu 794932379 lub e-mail dawrad5@wp.pl

  13. juleczka-1992 na 8 marca 2014 @ 16:33

    witam ja w sprawie pracy jestem osobą punktulaną, dokładną. Mam 22 lata posiadam prawo jazdy kat B, angielski i niemiecki znam w stopniu postawowym. Mój kontakt 697704307 email. juleczka-1992@o2.pl

  14. tomek 1212 na 8 marca 2014 @ 21:32

    Dzien dobry jestem zdecydowanie zainteresowany panstwa ogloszenie mam doswiadczenie kanadyjskie i miszkam w berlinie rozmawiam biegle po angielsku i rozmawiam po niemiecku podstawowo prosze o kontakt pod numer. 15214843631

  15. agnieszka1991 na 12 marca 2014 @ 18:39

    Guten Tag. Ich haiBe Agnes. Ich bin 23 Jahre alt. Ich bin punktlich und obligatorisch. Vor einem Jahr ich war in der Norge. Ich musste eine Apfel sammeln. Ich furchte harte Arbeit nicht. Ich habe Fuhrerschein. Ich kann Zahlworter auf Deutsch rechnen. Das ist maine Telefonummer 667 034 575.
    Dzien dobry. Nazywam sie Agnieszka. Mam 23 lata. Jestem punktualna i obowiazkowa. Rok temu byłam w Norwegi. Zrywałam jabłka. Nie boję się cięzkiej pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B. Znam liczby po niemiecku. To jest mój nr telefonu: 667 034 575.
    Jestem gotowa do wyjazdu praktycznie od razu.

  16. LUKASZ87 na 16 marca 2014 @ 18:26

    Witam serdecznie mam 27 lat z doświadczeniem znajomość języka w stopniu komunikatywnym oraz j niemiecki w stopniu słabym posiadane prawa jazdy B ,oraz na wózki jezdniowe . PODEJME PRACĘ OD MAJA proszę o kontakt 782365142 Łukasz

  17. zuza2213 na 16 marca 2014 @ 18:56

    JESTEM ZINTERESOWANA OFERTĄ PRACY PROSZĘ O KONTAKT 693637315

  18. witam jestem zainteresowany ofertą podejmę pracę od zaraz mam 32lata moj nr796796325 pozdrawiam łukasz

  19. jestem zainteresowany doświadczenie posiadam papiery/św.pracy. czekam na odzew , zakwaterowanie mogę mieć swoje.516245316.