€ 0

Hydraulik, monter instalacji sanitarnych praca Niemcy na budowie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 lipca 2015 20:17

Firma z Hamburga poszukuje wykwalifikowanych hydraulików – monterów instalacji sanitarnych do pracy w Niemczech na budowie w Hamburgu. Zatrudnienie przy montażu i naprawie instalacji sanitarnych.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Hydraulik

Nr ref: HN/07/15

Miejsce pracy: Hamburg

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac hydraulicznych od podstaw po biały montaż w budynkach mieszkalnych na terenie Hamburga.
Montaż/naprawa instalacji CO.
Montaż instalacji wodnokanalizacyjnej.
Montaż urządzeń sanitarnych.
Układanie oraz uszczelnianie rur.
Wykonywanie pomiarów.
Sprawdzanie poprawności instalacji.
Praca na podstawie rysunku/planu technicznego.

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako hydraulik.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny!
Mile widziane wykształcenie w zawodzie hydraulik.
Dyspozycyjność i obowiązkowość.
Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Mile widziane własne auto.

Oferujemy:

Stawka godzinowa: 10 euro netto/h (zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie) lub 13 euro netto/h (zakwaterowanie w zakresie własnym pracownika).
Zatrudnienie na półroczny okres próbny.
8 godzin pracy dziennie od poniedziałku do piątku (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze i sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ!!!

ID ogłoszenia: 70155a3791498f49