€ do uzgodnienia

Hydraulik Niemcy praca w budownictwie od zaraz, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2020 00:51

Firma działająca we Frankfurcie nad Menem poszukuje hydraulików gotowych od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy montażu instalacji.

Agencja zatrudnienia poszukuje doświadczonych hydraulików gotowych do podjęcia pracy w Niemczech (Frankfurt nad Menem i okolice) na budowie przy montażu instalacji.

Zakres zadań:
– montaż instalacji grzewczych i sanitarnych na obiektach budowlanych
– montaż sieci odpływowych

Wymagania:
– doświadczenie w zawodzie montera instalacji sanitarnych
– komunikatywna znajomośc języka niemieckiego
– prawo jazdy oraz własny samochód (mile widziane)
– umiejętnośc pracy z rysunkiem technicznym
– umiejętnośc pracy w zespole
– zaangażowanie, sumiennośc i dyspozycyjnośc

Oferujemy:
– umowe o pracę na warunkach niemieckich
– obowiązkowe ubezpieczenie społeczne
– bezpłatne zakwaterowanie
– wynagrodzenie ustalone indywidualnie na podstawie kwalifikacji i znajomości języka
– odzież roboczą i narzędzia
– możliwośc pobierania zaliczek
– dodatki świąteczne i wakacyjne
– opiekę polskich konsultantów

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przeslanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres:

renata.trouet@fara.de lub kontakt telefoniczny pod numerem 00491702232622 od pn.-pt. 8-17

Klauzula RODO:

ID ogłoszenia: 1535f181174ed437

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Renata.T
  • Zarejestrowany od: 21 lipca 2020

Inne przedmioty dodane przez Renata.T

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Renata.T »