€ do ustalenia

Hydraulik oferta pracy w Niemczech w budownictwie rejon Koloni lub Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia lub Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2018 05:39

W branży budownictwa do obsadzenia stanowisko hydraulika – montera instalacji sanitarnych i grzewczych. Propozycja pracy w Niemczech dla kandydatów z odpowiednimi kwalifikacjami.

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

HYDRAULIK

Stanowisko: Hydraulik
Lokalizacja: okolice Drezna
Lokalizacja: okolice Koloni

Zakres obowiązków:
• Montaż instalacji grzewczo- sanitarnych

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe albo doświadczenie na ww. Stanowisku
• znajomość rysunku technicznego
• znajomość języka niemieckiego mile widziana
• własny samochód mile widziany

Oferujemy:
• umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ
• praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin
• atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
• zapenione zakwaterowanie , pokoje max. 2-3 osobowe
• zożliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523 , 575 440 254

ID ogłoszenia: 5485b3f34e587213

1 odpowiedź na “Hydraulik oferta pracy w Niemczech w budownictwie rejon Koloni lub Drezna”

  1. mariuszswiecicki na 9 lipca 2018 @ 19:29

    Witam, jestem zainteresowany oferta pracy. Czy mógłbym prosić o szczegóły dotyczące specyfiki pracy, zatrudnienia jak również wszelkich innych istotnych spraw typu dojazdy, urlopy, diety, dodatkowe opłaty itp.
    pozdrawiam
    Mariusz Świecicki

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.