€ 10 Euro godz./ netto

Hydraulik oferty pracy w Niemczech na budowie – Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 02:56

Rekrutacja do legalnej prac w Niemczech na budowie we Frankfurcie nad Menem. Zatrudnienie dla Hydraulików – Monterów instalacji sanitarnych z doświadczeniem, motywacją i znajomością języka.

Dla naszego klienta- niemieckiej firmy przemysłowo- handlowej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Opis stanowiska:
Oferta pracy dla hydraulika na różnych obiektach: mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.

Wymagania:
• Solidne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Wymagana znajomość języka niemieckiego
• Motywacja do pracy, rzetelność i skrupulatność
• Własny samochód

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: 10 EURO/godz. netto (praca na pełen etat + nadgodziny)
• Umowa o pracę tymczasową bezpośrednio z niemiecką firmą, na zasadach zgodnych z niemieckim prawem pracy
• Zakwaterowanie: organizuje i opłaca pracodawca

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: justyna.rogalska@globetek.pl

ID ogłoszenia: 31156a6162892f18

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez justyna.rogalska@globetek.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez justyna.rogalska@globetek.pl »