€ 14,50

Hydraulik praca Niemcy na budowie od zaraz w Coswig przy montażu instalacji sanitarnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coswig
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2022 01:11

W rejonie Coswig od zaraz propozycja pracy w Niemczech na budowie dla wykwalifikowanych hydraulików. Zatrudnienie przy montażu instalacji sanitarnych zgodnie z rysunkiem technicznym.

Niemiecka firma produkująca kontenery mieszkalne, która znajduje się w miejscowości Coswig ( koło Drezna) poszukuje: Hydraulików
Twoje zadania
Wykonanie instalacji sanitarnych (np. orurowanie, montaż zlewozmywaków, toalet, wodociągów w nowej konstrukcji kontenerów biurowych i mieszkalnych)
uszczelnianie np. z użyciem silikonu
Czysta i fachowa praca wg rysunków
Wykonanie prac serwisowych i konserwacyjnych
Dokumentacja przeprowadzonych prac

Oferujemy:
Umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
Zarobki od 14,50 € /h
Bezpłatne zakwaterowanie oraz dopłaty za dojazd
praca w systemie 2-zmianowym, wolne weekendy
Atrakcyjne świadczenia socjalne
Bezpłatna odzież BHP i regularne badania lekarskie
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
doświadczenie zawodowe
czytanie i rozumienie rysunków i planów elektrycznych
gotowość do pracy zmianowej
Mobilność (prawo jazdy+ Auto)

Jeśli wzbudziliśmy twoje zainteresowanie, wyślij nam swoje CV w języku niemieckim z dopiskiem Coswig Hydraulik, a my skontaktujemy się z tobą telefonicznie:

wioletta.kasprzak@randstad.de lub goerlitz291@randstad.de

ID ogłoszenia: 358624ec7dad028a