€ 11,50€ + Dieta 20€ netto/dzień

Hydraulik – praca w Niemczech na budowie przy montażu instalacji, Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 października 2016 05:02

Firma z Münster potrzebuje doświadczonych hydraulików do pracy w Niemczech przy przygotowaniu oraz montażu instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacji itp.

Twoje zadania:

 Przygotowanie i instalacja urządzeń technicznych i systemów zasilających
 Utrzymanie i konserwacja urządzeń i systemów

Twój profil :

 Ukończenie szkoły w zawodzie Hydraulika
 Doświadczenie na w/w stanowisku
 Wiarygodność i odpowiedzialność
 Umiejętność pracy zespołowej
 samochód / prawo jazdy dodatkowym atutem
 j. niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym

Wymagania :

– Technika domowa ,
– ogrzewanie ,
– klimatyzacja ,
– wentylacja ,
– hydraulika,
– konserwacja ,
– naprawa

ID ogłoszenia: 69257fa38a831658

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: bis-job
  • Zarejestrowany od: 25 września 2016

Inne przedmioty dodane przez bis-job

Ostatnie przedmioty dodane przez bis-job »