€ 10 euro netto/h

Hydraulik praca w Niemczech na budowie w Berlinie – montaż rur, instalacji, odpływów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2016 05:21

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla hydraulika na budowie w Berlinie przy zadaniach takich jak montaż rur, instalacji sanitarnych, odpływów, konserwacja itp.

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego niemieckiego klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Hydraulik

Zakres obowiązków:

-Montaż i przebudowa rur, odpływów, instalacji sanitarnych;
-Modernizacja łazienek, kuchni i instalacji ciepła;
-Naprawa i renowacja instalacji sanitarnych.

Wymagania:

-Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku, min. 5 lat;
-Kierunkowe wykształcenie;
-Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny – weryfikacja telefoniczna);
-Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem;
-Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie;
-Mile widziane prawo jazdy kat. B i auto dyspozycyjne na wyjazd;

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy i pełne świadczenia socjalne;
-Sprawowaną opiekę poprzez polsko- i niemieckojęzycznych koordynatorów
-Stawkę godzinową w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia: od €10 netto – gdy pracodawca opłaca mieszkanie lub od €13 netto – gdy sam pracownik opłaca mieszkanie.
-Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek;
-Dofinansowane zakwaterowanie;
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy stałej.

ID ogłoszenia: 134584177d895836

1 odpowiedź na “Hydraulik praca w Niemczech na budowie w Berlinie – montaż rur, instalacji, odpływów”

  1. Szukam pracy jako hydraulik ( bez jezyka)+48 500322978 Ryszard

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Temporis
  • Zarejestrowany od: 2 grudnia 2016

Inne przedmioty dodane przez Temporis

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Temporis »