€ od 14.00 Euro bruttb / h

Hydraulik – praca w Niemczech w budowlance od zaraz, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 06:01
  • Wygasa: 24 dni, 5 godzin

Firma z Berlina poszukuje obecnie hydraulików gotowych od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy montażu montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów.

Hydraulik od 14.00 Euro bruttb /h

Oferujemy
• Niemiecką umowę o pracę
• Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od 14.00 Euro bruttb / h (dla wykwalifikowanych pracowników)
• Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę z dostępem do kuchni
• Płatne nadgodziny
• Dodatki świąteczne oraz urlopowe
• Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia do pracy
• Ubezpieczenie oraz odprowadzenie wszystkich składek na terenie Niemiec
Zakres obowiązków
• Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów
• Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych
• Końcowy montaż zlewozmywaków, kabin prysznicowych, toalet i innych urządzeń sanitarnych
• Lutowanie twarde i miękkie. Montowanie rur z tworzywa sztucznego
• Praca zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kontrola wyników pracy
Wymagania
• Znajomość języka niemieckiego na co najmniej poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny;
• Doświadczenie min. 2 lata na ww. stanowisku pracy
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i dokładność

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00) lub na maila: rekrutacja@work4you.global

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 1045be181363255e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Work4You.Global

Ostatnie przedmioty dodane przez Work4You.Global »