€ 2500 euro netto

Informatyk – Programista – oferty pracy w Niemczech Norymberga 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 maja 2015 03:04

Firma informatyczna z Norymbergi poszukuje informatyków  – programistów do pracy w Niemczech we wsparciu IT. Oferta dla osoby z kwalifikacjami oraz znajomością języka angielskiego i niemieckiego.

Dla jednego z naszych klientów, niemieckiej firmy informatycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Norymberga

Wynagrodzenie: 2500 euro netto

Opis stanowiska:

- Samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów IT,
- Optymalizacje oprogramowania i konfiguracji komputerów pod kątem zastosowań specjalnych,
- Konfiguracja komputerów/serwerów oraz urządzeń sieciowych,
- praca stała

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
- UWAGA! Osoby nie znające języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym odbycie rozmowy telefonicznej z pracodawcą prosimy o nie wysyłanie CV.
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie w kierunku informatyki lub pokrewne,
- Obszerna wiedza i umiejętność programowania (Net / Java/ Cobol),
- Znajomość systemów Microsoft Windows, Microsoft Windows Server i Linux z poziomu serwera

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pensja + dodatki zmianowe
- ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: monikalukaszewska@onet.eu lub kontaktować się telefonicznie: 0048 510 508 821

ID ogłoszenia: 151554ce79072a61

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez pracazagranica2015

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pracazagranica2015 »