€ 15-20 Euro/godzinę

Ingolstadt, praca Niemcy bez języka jako szlifierz – operator CNC (szlifierka kołowa/na okrągło)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Stała i bezpośrednia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 02:08

Firma przemysłowa z rejonu Ingolstadt poszukuje doświadczonych szlifierzy – operatorów CNC do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta bez znajomości języka niemieckiego!

Co oferujemy:

Praca dla dobrze nam znanej firmie rodzinnej z klientami na wysokim poziomie w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Firma bardzo przyjaźnie nastawiona na pracowników z Polski.

Firma oferuje stałą umowę bezpośrednio z pracodawcą, atrakcyjne stawki (od 15 Euro do 20 Euro), dodatkowe benefity (m.in. , 30 dni urlopu, bonus urlopowy). Płatne nadgodziny: o 15% więcej, sobota o 20% więcej. Praca po 20 również 15%), możliwość nauki języka niemieckiego, możliwość pracy z zaawansowaną technologią w tym pracy przy prototypach, rozwój umiejętności, profesjonalne wsparcie przy relokacji.

Dodatkowo:
Legalne zatrudnienie w Niemczech, stałą umowę bezpośrednio z pracodawcą, na warunkach Niemieckich;
Atrakcyjne wynagrodzenie (na poziomie wynagrodzeń Niemieckich pracowników);
Możliwość pracy nadgodzinowej w zależności od potrzeb firmy;
Ubezpieczenie zdrowotne;
Profesjonalną obsługę kandydata w ich języku ojczystym;
Kompleksową organizację rozmowy kwalifikacyjnej , zwrot kosztów podróż.

Zadania:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces szlifowania na okrągło oraz na zewnątrz detali z twardych materiałów m.in. dla sektora lotniczego, motoryzacyjnego czy elektrycznego;
Odpowiedzialność za wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym;
Obsługa maszyny, wykonywanie korekt, wprowadzenie zmian parametrów, dobór narzędzi;
Programowanie z pulpitu maszyny ;
Pomiar oraz kontrola jakościowa wykonanych komponentów z użyciem narzędzi pomiarowych.

Ogólne wymagania :
Chęć relokacji do Niemiec;
Minimum 2-3 lata doświadczenia w szlifowaniu na okrągło;
Znajomość czytania i rozumienia rysunku technicznego;
Znajomość urządzeń sterujących i pomiaru;
Chęć pracy zmianowej;
Poważne ukierunkowanie na pracę, skrupulatność, precyzja, dbałość o szczegóły;
Mile widziana znajomość podstaw języka Angielskiego oraz/lub podstaw języka Niemieckiego, rozpatrzymy również doświadczonych specjalistów bez znajomości

OSOBA DO KONTAKTU:
Agnieszka Rykiel – Recruitment Consultant , CNC-EXPERTS GmbH
a.rykiel@cnc-experts.eu

ID ogłoszenia: 1485a0e996deb887

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ARykiel
  • Zarejestrowany od: 25 października 2017

Inne przedmioty dodane przez ARykiel

Ostatnie przedmioty dodane przez ARykiel »