€ 4500 - 7000 PLN/mc

Inwentaryzacje dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz (cały kraj)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: niemiecka umowa o prace
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 00:28

Na terenie całego kraju do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech również bez znajomości języka przy inwentaryzacjach – liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych.

Inwentaryzacje – Niemcy – bez znajomości języka niemieckiego 4 500 – 7 000 zł/mies.

Od ponad 20 lat przeprowadzamy inwentaryzacje w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie całych Niemiec.

Pierwsze wolne terminy od 10.09.2020.

Oferujemy:

· niemiecką umowę o pracę w firmie o ustalonej pozycji na rynku

· 130 gwarantowanych godzin w miesiącu

· terminowe wypłaty

· możliwość dłuższej współpracy

Stawka godzinowa: 9,40 € brutto.

Koszty zakwaterowania i transportu pomiędzy inwentaryzowanymi sklepami pokrywa pracodawca. Dodatkowo za każdy przepracowany dzień wypłacamy dietę w wysokości 9,00 € netto (nieopodatkowane).

Praca to proste czynności polegające na skanowaniu i liczeniu towaru.

Godziny pracy: poniedziałek – piątku od 6.00 rano + co druga sobota pracująca. W zależności od wielkości sklepu inwentarzyacja może trwać od 5 do 8 godzin.

Zadania:

– Liczenie i skanowanie towaru za pomocą skanera ręcznego

– Kontrola przeliczonego towaru

Wymagania:

– Zdolność do pracy w zespole

– Ogólna sprawność fizyczna

– Dokładność w pracy

Doświadczenie w podobnej pracy mile widziane, ale niekonieczne. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego – nasi koordynatorzy oraz kierownicy w sklepie mówią w języku polskim.

Chętnie zatrudniamy pary!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami, prześlij nam swoje CV i umów się na spotkanie rekrutacyjne w jednym z poniższych miast:

15.07 Wrocław

16.07 Katowice

17.07 Kraków

Email: Joanna.Wygnaniec-Valentin@adecco.de

ID ogłoszenia: 4785f02eb87285d5

2 komentarze na “Inwentaryzacje dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz (cały kraj)”

  1. Aniucha1975 na 12 lipca 2020 @ 16:12

    Witam
    byłabym zainteresowana podjeciem pracy w okolicach Berlina. Temat jest mi dobrze znany. Pracowalam juz przy inwentaryzacji w niemczech i obecnie szukam takiego zajęcia bliżej granicy pl. Mogłabym zacząć od września. Moja znajomość jezyka jest na poziomie b.dobrym.
    Bardzo proszę o informację czy jest mozliwość pracy w Berlinie lub okolicach.

    Dziękuję serdecznie i pozdrawiam
    Anna R.

    aniucha1975@gmail.com

  2. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, mam doświadczenie w pracy przy inwentaryzacji.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Joanna Inwentaryzacje

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Joanna Inwentaryzacje »