€ 40000-60000

IT Business Analyst – praca w Niemczech, Schallstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schallstadt
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 stycznia 2023 00:21

Firma z Schallstadt poszukuje wykwalifikowanej osoby do pracy w Niemczech na stanowisku IT Business Analyst. Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym.

IT Business Analyst
Miejsce pracy: 79227 Schallstadt, Niemcy

Twoje zadania:

Analiza systemu, modelowanie danych i procesów
Rozwój koncepcji wspólnie z użytkownikami z działów specjalistycznych
Wsparcie realizacji technicznej we współpracy z naszymi wewnętrznymi i zewnętrznymi developerami near-shore (Azure DevOps)
Definiowanie i monitorowanie standardów rozwoju, takich jak OWASP
Zapewnienie jakości i testowanie przed wydaniem aplikacji
Projektowanie (w razie potrzeby implementacja) interfejsów z protokołem SOAP/REST

Twój profil:

Ukończone szkolenie lub studia w zakresie informatyki
Przynajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w IT
Dobra znajomość języka SQL
Znajomość języka programowania będzie dodatkowym atutem (np. JAVA)
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Dobra znajomość języka angielskiego
Zorientowanie na procesy i przyjemność w komunikacji z użytkownikami

Informacje o pracy:
– Godziny pracy to zazwyczaj od 08:00 do 17:00. Godziny pracy będą jednak elastyczne i przyjazne dla pracownika.
– Nie ma stałej siatki płac, a tym samym stałej pensji początkowej. Wynagrodzenie początkowe zależy od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata i mieści się w przedziale 40.000EUR – 60.000EUR rocznie.

Rozmowa kwalifikacyjna, podróż, zakwaterowanie:
– Pierwsza rozmowa w formie video call
– Miejsce pracy jest dobrze skomunikowane za pomocą transportu publicznego
– zakwaterowanie w hotelu przez pierwsze kilka tygodni opłacone przez pracodawcę, ponadto wsparcie aplikanta w ramach wewnętrznych możliwości firmy w poszukiwaniu zakwaterowania (listy polecające, ogłoszenia wewnętrzne, tymczasowe zakwaterowanie w hotelu). Więcej szczegółów zostanie wyjaśnionych podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Twoje perspektywy:

Zróżnicowana i odpowiedzialna praca
Współpraca w zaangażowanym zespole
Ciągły rozwój swoich mocnych stron osobistych i zawodowych
Możliwość szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
Grupowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
Różne benefity i zniżki dla pracowników
Możliwość pracy z domu
Elastyczne godziny pracy
W swojej aplikacji prosimy o podanie najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań płacowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres nateastrec@gmail.com / natalia.marchewka@eastrecruiting.de lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 602 294 937 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

ID ogłoszenia: 98363bbfdf8c6d92

Brak tagów