€ 10 euro brutto/h

Kassel Niemcy praca na magazynie z żywnością bez języka od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 marca 2016 02:44

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie z żywnością dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Kassel dla Polaków od zaraz przy zbieraniu zamówień z listą.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kassel, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień na podstawie listy
  • zadania polegają na zdjęciu towaru z półki i ułożeniu na paletach
  • przewożenie towarów na magazynie z użyciem wózka paletowego elektrycznego

Oczekiwania:

  • wysokie zmotywowanie, pracowitość, zaangażowanie
  • dobra organizacja czasu pracy
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • znajomość niemieckich liczebników do 1000

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • częściowo opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie, koszt do zapłacenia po stronie pracownika to 120 euro
  • gruntowne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule „Praca Niemcy na magazynie spożywczym, Kassel”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-spozywczym-kassel-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 2056f28b48db28d

2 komentarze na “Kassel Niemcy praca na magazynie z żywnością bez języka od zaraz dla Polaków”

  1. marcin81 na 25 marca 2016 @ 12:37

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY TEL 733819684

  2. 19damian89 na 4 kwietnia 2016 @ 16:25

    Witam jestem zainteresowany powysza oferta tel. 785-385-469