€ 1300-1500 netto

Kassel od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy rozładunku-załadunku paczek kurierskich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 05:01
  • Wygasa: 19 dni, 23 godzin

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie logistycznym w Kassel. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy rozładunku-załadunku oraz sortowaniu paczek kurierskich.

Oferujemy:
• miejsce pracy: okolice Kassel
• legalne i stabilne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ) 5 dni w tygodniu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,,
• atrakcyjną stawka podstawowa: 9,79-11,75 € brutto/h
• wynagrodzenie netto: 1300-1500 €/netto miesięcznie
• możliwość pobierania zaliczek
• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem i Internetem,
• pomoc w organizacji dojazdu Polska-Niemcy
• koordynowanie dojazdów dom-praca-dom
• wsparcie naszych polskojęzycznych koordynatorów przez cały okres trwania umowy
• załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą
• praca w polskim zespole i możliwość rozwoju zawodowego
Opis stanowiska :
• załadunek i rozładunek paczek
• dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru
Wymagania :
• sprawność fizyczna,
• sumienność, dokładność, staranność

Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl
Zadzwoń: +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

ID ogłoszenia: 955dc5401cb278f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.