€ atrakcyjne wynagrodzenie

KELNER / KELNERKA dam pracę w Niemczech Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2014 01:45

Szukasz zatrudnienia w gastronomii? Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kelnera lub kelnerki na terenie Magdeburga. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Słowacji, Niemczech oraz Norwegii. Realizujemy projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Naszym klientem są renomowane hotele na terenie Niemiec. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Opis stanowiska:
– praca w pełnym wymiarze godzin
– zbieranie zamówień
– doradzanie klientom w wyborze dań oraz napoi
– obsługa kasy fiskalnej
– dbanie o porządek w restauracji

Wymagania:
– mile widziane wykształcenie w kierunku hotelarstwa/gastronomii
– doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki
– dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca kontakt z klientami
– miła aparycja, przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowania
– wsparcie polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

ID ogłoszenia: 488540988d9a5700

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ac14
  • Zarejestrowany od: 2 września 2014

Inne przedmioty dodane przez ac14

Ostatnie przedmioty dodane przez ac14 »

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.