€ 0

Kelner / Kelnerka praca Niemcy w miejscowości Zingst

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zingst
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2015 01:22

Legalne zatrudnienie w gastronomii na terenie Zingst. Praca w Niemczech dla kelnerek i kelnerów w pełnym wymiarze godzin przy obsłudze klientów. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego.Realizujemy projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

Naszym klientem są renomowane hotele na terenie Niemiec. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kelner/Kelnerka
Miejsce pracy:
Nr. Ref.: S/K/02/2015
Opis stanowiska:
– praca w pełnym wymiarze godzin
– zbieranie zamówień
– doradzanie klientom w wyborze dań oraz napoi
– obsługa kasy fiskalnej
– dbanie o porządek w restauracji

Wymagania:
– mile widziane wykształcenie w kierunku hotelarstwa/gastronomii
– doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki
– dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca kontakt z klientami
– miła aparycja, przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowania
– wsparcie polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres km@holbern.pl lub o kontakt telefoniczny pod numer 662 170 281

ID ogłoszenia: 89954f058dabd0ee

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kmholbern
  • Zarejestrowany od: 23 lutego 2015

Inne przedmioty dodane przez kmholbern

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez kmholbern »