€ do ustalenia

Kelner-kelnerka praca w Niemczech bez języka jako osoba do obsługi sali restauracyjnej, Bodensee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bodensee
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2019 04:20

Także bez znajomości języka propozycja atrakcyjnej pracy w Niemczech w rejonie Bodensee jako kelner-kelnerka. Zatrudnienie z darmowym zakwaterowaniem przy przygotowaniu sali restauracyjnej.

Dla jednego z Klientów z branży gastronomicznej poszukujemy osób do obsługi sali restauracyjnej.

Zakres obowiązków:
-dbanie o porządek na sali
-sprzątanie po gościach

Oczekujemy:
-gotowość do pracy za granicą
-dyspozycyjność
-mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

Gwarantujemy:
-możliwość dłuższej współpracy (6-9 msc)
-darmowe zakwaterowanie
-opieka polskojęzycznego koordynatora
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@polskihr.eu z dopiskiem “obsługa sali”.

ID ogłoszenia: 4005db2e04ca8916