€ 9,95

Kelner – Niemcy praca w gastronomii 2017, Crivitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Crivitz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok lub na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 00:54

Restauracja z miejscowości Crivitz zgłasza zapotrzebowanie na kelnerów. Praca w Niemczech dla osób z doświadczeniem przy obsłudze gości, konieczna jest również znajomość języka niemieckiego w mowie.

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.
Dla niemieckiego hotelu poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Kelner
nr referencyjny: KELKUC/07/17

miejsce pracy: 19089 Crivitz

region: Meklemburgia
Opis stanowiska:
• Kelnerowanie
• gotowanie
• obsługa gości
Oczekujemy:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego w mowie
• czarne spodnie i buty (resztę odzieży pracownik otrzymuje na miejscu)
• prawo jazdy

Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
• 40 h pracy tygodniowo (5 dni w tygodniu), w weekendy możliwe nadgodziny
• wynagrodzenie 9,95 eur brutto / h
• umeblowane zakwaterowanie w pokoju w kwocie 200 euro (dostęp do kuchni i łazienki ma 6 osób)
• wyżywienie (1 darmowy posiłek dziennie)
• 24 dni urlopu rocznie
• dostęp do Internetu
• szkolenia
• pomoc przy meldunku, ubezpieczeniu, otwarciu konta bankowego
Kontakt:
605372100
sdanielewska@gppeople.pl

ID ogłoszenia: 5285954fe772e99d