€ 2200 brutto + napiwki, dodatki

Kelnerka – dam pracę w Niemczech w rejonie Deisslingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deisslingen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2017 03:29

Ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do podjęcia praca w Niemczech w branży gastronomicznej na stanowisku kelnerki w Deisslingen.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży hotelarskiej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kelnerka

Miejsce pracy: Niemcy, 78652 Deisslingen
Nr referencyjny: KE/11/2017

Opis stanowiska
• Bezpośrednia obsługa gości hotelowych (restauracja)
• Przyjmowanie i realizowanie zamówień
• Rozliczanie klientów i wystawianie rachunków
• Praca 5dni w tygodniu, 2 dni wolne

Wymagania
• Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie
• Dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę :2200€ brutto/ mies.+ napiwki+ dodatki za nocki(+25%) niedziele(+50%) i święta(+125%)
• umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
• zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym 200 €, następnie pracodawca pomaga w znalezieniu mieszkania
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule KE/11/2017

ID ogłoszenia: 605a1403324fc6d