€ 1000 €

Kelnerka Niemcy praca w gastronomii – okolice Lubeki od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:03

Restauracja z okolic Lubeki chętni zatrudni kelnerkę. Legalna praca w Niemczech od zaraz w gastronomii przy obsłudze gości, doradzeniu w wyborze potraw, sprzątaniu stolików.

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kelner/Kelnerka- okolice Lubeki

Miejsce pracy: okolice Lubeki

Opis stanowiska:
• Obsługa gości
• Zbieranie zamówień
• Doradzanie w wyborze dań
• Rozliczanie klientów
• Dbałość o miejsce pracy

Oferujemy:
• stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę (zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
• bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku kelner/kelnerka
• dobra znajomość języka niemieckiego
• chęć do pracy
• punktualność i dbałość o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny HC/09/2015

Nr tel.: +48 503 931 111

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 477560a998169055