€ do ustalenia

Kelnerka oferta pracy w Niemczech w gastronomii Cottbus 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Balingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 05:19

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kelnerek. Zatrudnienie 2019 w rejonie miasta Cottbus przy obsłudze gości restauracji oraz przygotowaniu sali. Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Cottbus, Niemcy
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji
Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie
Godziny pracy są na 3 zmiany: 7:00 do 16:00, 11:00 do 21:00, 16:00 do 24:00

Główne zadania:

Przygotowanie sali dla gości
Obsługa klientów w restauracji
Dbanie o porządek w restauracji
Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

doświadczenie w zawodzie kelnerki
Umiejętność obsługi kasy fiskalnej mile widziana
Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego
Akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami
Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w pierwszym roku pracy)
Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po pierwszym roku pracy)
+ Napiwki od 500 euro netto / miesiąc
Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 200 euro miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy umieścić: kelnerka

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 5195d0d3dfdc3410