€ 1900-2000 Euro na rękę

Kierowca autobusu z kat.D – Niemcy praca w Coburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 02:54

Aktualna rekrutacja do pracy w Niemczech dla kierowców autobusu z prawem jazdy kat.D w rejonie Coburga. Zatrudnienie przy przewozie osób w transporcie miejskim.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku Kierowca Autobusu

Zakres obowiązków:
- Przewóz osób autobusem transportu miejskiego
- przewóz osób po wyznaczonych trasach
- Możliwość pracy w godzinach nocnych – wyższe wynagrodzenie

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii D
- uprawnienia kierowcy zawodowego
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

Wynagrodzenie: 1900-2000 Euro na rękę
Miejsce pracy: okolice Coburg

Klient organizuje zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym (koszt 300 Euro) lub można znaleźć zakwaterowanie samemu.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: east.gate.poland@gmail.com

w tytule wiadomości należy wpisać „Kierowca Autobusu”

ID ogłoszenia: 415a6f61ff15474