€ 2350€ brutto

Kierowca autobusu z kat. D – Niemcy praca w Kassel dla Deutsche Bahn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2016 03:50

Firma “Deutsche Bahn” poszukuje kierowców autobusów z prawem jazdy kat.D do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozach pasażerskich na liniach podmiejskich.

Firma UBT Personal sp. z o.o. specjalizuje się od ponad 8 lat w organizacji legalnego zatrudnienia dla obywateli Polski w Niemczech. W chwili obecnej poszukujemy pracowników dla bezpośredniego pracodawcy w Niemczech na stanowisko:

KIEROWCA KATEGORII D 1 900€ netto Kassel / Frankfurt am Main
Obowiązki:
• Przewóz osób liniami podmiejskimi
• Należyta dbałość o powierzony sprzęt
• Sprzedaż biletów pasażerom
• Udzielanie informacji pasażerom pojazdu – komunikatywny język niemiecki!!
Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację !!
• Prawo jazdy kat. D
• Uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95)
• Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D
Oferujemy:
• Niemiecka umowa o pracę
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Atrakcyjne wynagrodzenie 1900 euro/netto
• Zakwaterowanie płatne ok. 350 euro zorganizowane przez pracodawcę
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych także w trakcie zatrudnienia
Jesteś zainteresowany?

Pracuj z nami!!

Prosimy o wysyłanie CV na adres: personal@ubt-personal.com

lub zadzwoń do nas: +48 717 166 958

ID ogłoszenia: 123582ee80410687

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.