€ 2000 €

Kierowca autobusu z kat.D Niemcy praca w Lipsku, system 2/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:28

Firma komunikacyjna z Lipska poszukuje kierowców autobusów z kat. D chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozach pasażerskich w systemie 2/1. Zatrudnienie na trasach podmiejskich i turystycznych.

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca autobusu- Lipsk, system 2/1

Miejsce pracy: Lipsk

Opis stanowiska:
• transport pasażerów na terenie Niemiec (zarówno linie podmiejskie jak i autobusy turystyczne)
• praca w systemie 2/1
• sprzedaż biletów
• udzielanie informacji pasażerom odnośnie podróży

Oferujemy:
• stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i diet
• niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
• zakwaterowanie

Wymagania:
• prawo jazdy kategorii D z kodem 95
• kartę kierowcy
• minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie pasażerów
• komunikatywna znajomości języka niemieckiego
• chęć do pracy
• punktualność i dbałość o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny WT/09/2015

Nr tel.: +48 503 931 111

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 440560b9f75c7048