€ 10,00€

Kierowca autobusu z kat.D praca Niemcy w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 października 2016 06:18

Poszukiwane 2 osoby chętne do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku kierowcy autobusu z prawem jazdy kat.D. Zatrudnienie na terenie Drezna przy przewozach pasażerskich.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Drezno i okolice, Niemcy
Liczba miejsc pracy: 2

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. D,
- doświadczenie na stanowisku Kierowcy autobusu.

Obowiązki:
- prowadzenie autobusu po miejscowościach: Blochwitz, Meißen, Drezno.

Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę na niemieckich warunkach,
- zapewnione BEZPŁATNE zakwaterowanie,
- wymiar czasu pracy: pełen etat,
- wsparcie w pierwszych dniach pracy,
- przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim,
- przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 25 października 2016 roku na adres mailowy niemcy@irkl.pl, a także dopisek „Kierowca autobusu, Drezno”.
Numer kontaktowy: 733 516 777

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 14457f390bbc1a41