€ 1600-2250 € netto

Kierowca C+E – Niemcy praca w Westerkappeln (chłodnia)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westerkappeln (nad Munster)
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 02:35

Agencja rekrutacyjna dla firmy transportowej z Westerkappeln poszukuje kierowców kat. C+E. Praca w Niemczech przy przewozie towarów zestawem typu chłodnia.

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca C+E – Niemcy – 3/1 lub bez systemu do 2250€ netto! Chłodnia!

Miejsce pracy: 49492 Westerkappeln (nad Munster)
Nr referencyjny: DEL-WLC/2017

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie 1600-2250€ netto zależne od systemu i klasy podatkowej
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu chłodnia – DAF XF 460
• transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec
• praca pon-pt lub 3/1, możliwość zakwaterowania
•przewóz artykułów spożywczych, praca głównie nocą

WIĘCEJ INFORMACJI:
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395

ID ogłoszenia: 6485a05b37871a3b