€ 2350€ brutto

Kierowca C+E Stuttgart, Niemcy praca w zakładach Mercedesa – Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2016 18:45

Poszukiwani kierowcy kat. C+E do atrakcyjnej pracy w Niemczech na terenie Stuttgartu w zakładach firmy Mercedes. Oferta dotyczy przewozu towarów z jednej hali produkcyjnej na drugą.

KIEROWCA KATEGORII C+E w zakładach Mercedesa

Miejsce pracy: Niemcy, Boblingen pod Stuttgartem

Obowiązki:

• Przewóz towarów z hali do hali na terenie zakładów Mercedesa
• Należyta dbałość o powierzony sprzęt i towar (załadunek i rozładunek należy do obowiązków kierowcy)
• Praca od poniedziałku do piątku 8 godzin w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację !!
• Prawo jazdy kat. C+E
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
• Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie 1900 euro/netto
• Zakwaterowanie płatne ok. 300e miesięcznie zorganizowane przez pracodawcę
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Jesteś zainteresowany?

Pracuj z nami!!

Prosimy o wysyłanie CV na adres: personal@ubt-personal.com

lub zadzwoń do nas: +48 717 166 958

ID ogłoszenia: 6215833fdd387a5c