€ 2350€ brutto

Kierowca C+E w Berlinie – oferta pracy w Niemczech (transport art. spożywczych)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2016 02:58

Aktualne ogłoszenie dla kierowców z prawem jazdy kat. C+E – propozycja podjęcia pracy w Niemczech na terenie Berlina przy transporcie artykułów spożywczych.

KIEROWCA C+E Berlin

Obowiązki:
• Przewóz artykułów spożywczych dla marketów
• Praca od poniedziałku do piątku (ew. co druga sobota)

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację !!
• Prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy:
• Niemiecka umowa o pracę
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Atrakcyjne wynagrodzenie 2350€ brutto
• Zakwaterowanie płatne ok. 300 euro zorganizowane przez pracodawcę

Jesteś zainteresowany?
Pracuj z nami!!

Prosimy o wysyłanie CV na adres: personal@ubt-personal.com
lub zadzwoń do nas: +48 717 166 958

ID ogłoszenia: 816582ede4f53f4e