€ 11 brutto/h

Kierowca kat.B dam pracę w Niemczech od zaraz z podstawowym językiem Uber Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 stycznia 2018 04:14

Poszukujemy od zaraz kierowców kat.B do pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy przewozie osób w Monachium na zlecenie firmy UBER. Oczekiwana co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz, rozpoczęcie już od stycznia 2018

Miasto: Monachium, Niemcy

Zadania:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za świadczenie usług transportowych dla osób
  • do dyspozycji osoby zatrudnionej będzie telefon komórkowy z aplikacją, ładowarka, tablet z GPS, auto służbowe
  • konieczne jest dbanie o powierzone rzeczy oraz oddawanie auta na przeglądy, myjnie, uzupełnianie płynów

Wymagania:

  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • brak uzależnień – zakaz palenia w aucie służbowym (kierowca nie może śmierdzieć papierosami!)
  • schludność, przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • prawo jazdy kat.B
  • świetna orientacja w terenie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • sprzęt w postaci smartfonu oraz tabletu z GPS-em
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • ubezpieczenie
  • samochód służbowy – VW Golf, Toyota Auris, Skoda Octavia, Opel Astra

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat.B – Uber, Monachium od zaraz styczeń 2018”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 6505a48a3f23474b