€ do uzgodnienia

Kierowca kat.B – kurier, oferta pracy w Niemczech na terenie Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:14

Firma z Drezna poszukuje kierowców kat.B do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku kuriera. Zatrudnienie przy załadunku paczek oraz rozwożeniu ich do klientów końcowych.

Opis stanowiska:

Planowanie trasy, pobieranie towarów i dowodów dostarczenia, sortowanie przesyłek np. wg nazw miast, kodów pocztowych, ulic, sprawdzanie kompletności przesyłek. Załadunek, dostarczanie przesyłek pod wskazane adresy zgodnie z zaplanowaną przez siebie trasą i kolejnością. Dostarczanie przesyłek do odbiorców indywidualnych wraz z wniesieniem paczek do domu Klienta, a także do magazynów firm.
Pobieranie płatności za dostarczony towar. Rozładunek samochodu po zakończeniu trasy, przekazywanie dokumentacji przewozowej, pobranych opłat, niedostarczonych przesyłek do odpowiednich działów firmy.

Zadania i obowiązki:

– organizowanie tras, odpowiedni załadunek towarów
– dostarczanie przesyłek i towarów
– doskonała umiejętność prowadzenia pojazdów oraz przestrzeganie przepisów dotyczących przewożenia towarów o specjalnych wymaganiach
– prowadzenie dokumentacji dostaw (np. dowody dostaw, skaner ręczny)
– pisanie zgłoszeń w przypadku braku dostępności Klienta, względnie gdy przesyłka zostanie dostarczona do sąsiadów
– przechowywanie przedmiotów niedostarczonych

Odpowiedzialność za zarządzanie: brak
Miejsce pracy: Drezno, Niemcy
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo/pół etatu/inna część etatu
Wykształcenie: nie określono

Wiedza i umiejętności:
– wysoka niezawodność, odpowiedzialność i elastyczność
– gotowość do wyjazdów w kilkudniowe trasy
– niezawodność, sprawność i wydolność intelektualna oraz fizyczna
– zaświadczenie o punktach karnych i niekaralności
– wymagany pojazd: brak

Wymagania:
– prawo jazdy kategorii B
– wiarygodność
– umiejętność pracy w grupie
– gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (w sezonie)
– siła i wytrzymałość
– język niemiecki w mowie i piśmie
– umiejętność pracy z klientem
– miła aparycja

Zapytania oraz aplikacje proszę przesyłać na adres:

Herr Jens Andreas
XWAY Transport UG (haftungsbeschränkt)
Am Wasserhäuschen 42
01723 Wilsdruff

E-Mail: info@xway-transport.de

Preferowany sposób aplikowania: przez e-mail
Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV, referencje

ID ogłoszenia: 8245943f18e12a18

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Ela124
  • Zarejestrowany od: 16 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez Ela124

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Ela124 »