€ 8,20 + dieta 15 euro

Kierowca kat.B magazynier praca w Niemczech bez języka Hamburg marzec 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2014 03:00

Hurtownia spożywcza z Hamburga zatrudni pracownika bez języka niemieckiego do pracy w Niemczech jako kierowca kat.B – magazynier. Oferta od marca przy rozwożeniu towaru na terenie miasta i okolic.

Stanowisko: kierowca kat.B
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: na początek 8,20 euro brutto za godzinę + 15 euro netto diety za każdy dzień
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– załadunek i rozładunek towaru na magazynie zgodnie z zamówieniami klientów
– rozwożenie towarów i wyładunek u klienta
– zbieranie potwierdzeń odbioru
– obsługa zwrotów towaru

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B czynne
– doświadczenie jako kierowca zawodowy min. 2 lata
– nie wymagany język, jednak podstawy niemieckiego mile widziane
– chęć nauki języka niemieckiego przy podjęciu stałego zatrudnienia
– gotowość do pracy od marca

Oferujemy:
– pracę na podstawie niemieckiej umowy tymczasowej na okres 2 miesięcy (okres próbny)
– stałą umowę na czas nieokreślony, jeśli pracownik się sprawdzi
– pomoc w znalezieniu zakwaterowanie
– wsparcie przy dopełnieniu wszelkich formalności
– opieka telefoniczna polskojęzycznego koordynatora projektu

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „kierowca – magazynier Monachium”.

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego adresu email, bez podanego certyfikatu. Prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 99753055e1820784

18 komentarzy na “Kierowca kat.B magazynier praca w Niemczech bez języka Hamburg marzec 2014”

  1. robert1980pl na 20 lutego 2014 @ 14:52

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą jeżdziłem po całej Polsce jako serwisant w tej chwili jestem zaopatrzeniowcem kończy mi sie umowa z powodu braku pracy (likwidacja stanowiska) więcej informacji mogę udzielić przez telefon lub na pocztę monika83pl@amorki.pl lub 516712296 dziękuję i pozdrawiam.

  2. robertZ-2503 na 20 lutego 2014 @ 15:05

    Witam serdecznie .Jestem bardzo poważnie zainteresowany państwa oferta . Posiadam doświadczenie w prowadzeniu pojazdow dostawczych,pracowałem jako kierowca w piekarni a takze prowadzilem wlasna dzialalnosc zwiazana z handlem obwoźnym na dzień dzisiejszy firma jest zawieszona. Posiadam ksiazeczke sanepidowska i potrafie obslugiwac kase fiskalna . Chetnie podjalbym prace na dluzszy okres czasu.Jestem człowiekiem uczciwym kompetentnym i pracowitym lubie dyscyplinę i punktualność . Pozdrawiam i czekam na kontakt Robert Z.robertZ-2503@wp.pl

  3. Jarocki Jaroslaw na 20 lutego 2014 @ 16:45

    Witam nazywam sie Jarek mam 27 lat przez 2 i pol roku pracowalem w Niemczech gdzie bylem Kierowcom Busa.Praca ta wiazala sie z wieloma dalekimi wyjazdami po calych Niemczech. Ja hcac osiasc na stale w Hamburgu musialem zrezygnowac z tej pracy. Obecnie jestem na Arbeitlosegeld czekam teraz na szprach kurs aby uczyc sie Niemieckiego a przy okazi szukam pracy ktora pozwolila by mi w dalszym utrzymaniu sie w Hamburgu.Jestem osobom kompetentnom, dyspozycyjnom,i odpowiedzialnom.skonczylem technikum zywienia i gospodarstwa domowego.jesli byli by panstwo zainteresowani mojom skromnom osobom prosze o kontakt _15163662143.

  4. Jarocki Jaroslaw na 20 lutego 2014 @ 16:47

    PS.(jarek.jarocki@o2.pl)

  5. Witam mam na imię Mariusz i jestem zainteresowany waszą pracą posiadam prawo jazdy już 15 lat jestem osobą uczciwą niekaralną i pracowitą Pozdrawiam i proszę o kontakt tel +48 665 010 558 lub e mail krzok18.08@vp.pl

  6. witam mam na imie Marcin niemam stazu jako kierowca ale posiadam prawo jazdy juz od 5 lat poruszalem sie autem swoim i firmowym po terenie Niemiec przez 3 lata pracowalem na terenie Niemiec w branzy spozywczej w okolicach Hanoweru . Jestem osoba niekaraną bez nałogów jastem zainteresowany waszą ofertą poniewarz aktualnie niemam zadnej pracy .
    Prosze o kontakt na mój nr tel : 503304879

  7. Witam!

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Posiadam prawo jazdy od 7 lat, zawodowo pracowałem jako kurier, język niemiecki znam na poziomie podstawowym, posiadam książeczkę sanepidowską.

    Pozdrawiam i proszę o kontakt

    toomek50@wp.pl
    691 744 901

  8. kwiatek7490 na 21 lutego 2014 @ 09:41

    Siema

    Jestem zainteresowany tą oferta. Jezdze 6 lat. Mam ksiazeczke sanepidowska.

    kwiatek74.90@gmail.com

    508687451

  9. Witam!

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Mój tel.00420722499359.Pozdrawiam i proszę o kontakt

  10. Witam.
    Jestem kierowcą zawodowym wykonujący ten zawód powyżej 10 lat.
    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.
    Kontakt do mnie:
    Tomasz
    721535788
    piotrowski66@o2.pl

  11. Witam,
    mam na imię Daniel posiadam prawo jazdy kat B C+E z zawodu jestem mechanikiem potrzebuje pracy ,jestem uczciwy sprawny zdrowy .
    proszę o kontakt kola.75@o2.pl lub +48506144219

  12. daniel0406 na 24 lutego 2014 @ 11:24

    witam jestem zainteresowany praca na tym staniowisku ,jestem sumienny pracowity mam prawojazdy b,be,c,ce i pracowalem na stanowisku kierowcy okolo 5 lat wraz z moim kolego chcielibysmy pracowac w waszej firmie .Kolega tez ma prawojazdy kategori b .jesli wybierzecie nasza kandydature na te stanowisko bedziemy mogli szybko wykazac sie i napewno bedziecie zadowoleni z tego wyboru prosze o szybki kontakt z nami pod numer telefony 724482953 lub na adres wojak.baik@wp.pl

  13. Witam mam na imię Piotr i jestem kierowcą zawodowym wykonujący ten zawód.
    Posiadam licencje na przewóz osób i towarów po UE ważne badania psychotechniczne do 2018 r. posiadam badania na nosicielstwo. Mój tel.660476023

  14. michal123321 na 28 lutego 2014 @ 15:15

    Witam
    Razem z bratem chcielibyśmy podjąć pracę w Państwa firmie.
    Mamy doświadczenie w prowadzeniu aut(transport międzynarodowy),także praca nie będzie stanowiła dla nas żadnych problemów.
    Jesteśmy pracowici,punktualni i odpowiedzialni.
    Posiadamy własny samochód
    Ja posiadam uprawnienia na wózki widłowe.
    Tel;796-750-138
    email; mateusz3360@vp.pl

    Pozdrawiam
    Mateusz

  15. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy .Posiadam prawo jazd od 1993 roku i mam doswiadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3.5 tony .Działalem w dystrybucji towaów w UE.Jetem rzetelny ,uczciwy ,chetny do współpacy .Jezyk niemiecki znam w stopniu komunikatywnym.Licze na kontakt od państwa ,Tel,603676280 sanger@poczta.onet.pl
    Serdecznie pozdrzwiam . Sławek

  16. Sebolek20 na 3 marca 2014 @ 14:09

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofera pracowałem jako kierowca w firmie dekarskiej przez 3 lata i jeździlismy po calej Polsce. Narazie nie mam pracy i dziecko w drodze tak ze potrzebuje kazdej pracy w ta wydaje mi sie najlepsza. Jestem zetelnym uczciwym i pracowitym chłopakiem szybko sie ucze. Prosze o kontakt 693024562

  17. terminator8282 na 3 marca 2014 @ 17:08

    Witam serdecznie , jestem zainteresowany praca oferowana przez Panstwa , obecnie przebywam na terenie Niemiec ( Munchengladbach ) pracowalem juz na terenie niemiec na warunkach niemieckich , mam 32 lata posiadam wlasny samochod , konto AOK , jestem uczciwy , sumienny . do niemiec przyjechalem do pracy lecz z powodu iz bylo to oszustwo to w chwili obecnej jesli nie znajde pracy i mieszkania bede zmuszony wrocic do Polski do konca tygodnia , posiadam doswiadczenie pracy na stanowisku pakowacz z duzym naciskiem na precyzje i czas wykonywania pracy , na wezwanie jestem w stanie przyjechac z dnia na dzien pod wskazany adres , za rozpatrzenie mojej kandydatury z gory dziekuje

    Maciej .

    nr.tel. + 48 500 137 255

  18. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.