€ 4000-5000

Kierowca kat.C, C+E dostawca praca w Niemczech od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 m-cy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2014 18:51

K&K poszukuje kierowcy kat. C / C+E do pracy w Niemczech w charakterze dostawcy na terenie Hamburga. Praca przy załadunku towaru i dostarczeniu do klienta. Oczekiwany język niemiecki w stopniu min. komunikatywnym.

Obok ciekawych zadań oferujemy Państwu zatrudnienie z adekwatnym wynagrodzeniem i bardzo dobrymi możliwościami karierowymi.

Firma K&K Krakau Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr licencji 8282 dla jednego z naszych klientów w Niemczech ( Hamburg, Berlin, Hannover i inne miejscowości) poszukuje Pana/Panią od zaraz jako:

KIEROWCA CIĘŻARÓWEK
Nr Ref.: 31/DE/2014

Państwa zadania:
- Dostarczanie towarów
- Za- i rozładunek ciężarówek
- Zabezpieczanie ładunku

Państwa profil:
- Doświadczenie zawodowe w transporcie dalekim i bliskim
- Prawo jazdy klasy C / CE
- Aktualna karta kierowcy
- Bezwypadkowe i bez ryzykowne prowadzenie pojazdów
- Przyjemne usposobienie i komunikatywność
- Gotowość do obciążeń fizycznych
- Elastyczny na zwiększoną ilość pracy, w zależności od zlecenia

Państwa perspektywy:
- Natychmiastowe rozpoczęcie pracy
- Długoterminowe zatrudnienie
- Opcja przejęcia w przypadku sprawdzenia się
- Wynagrodzenie taryfowe, indywidualne adekwatne do świadczonych usług wypłaty

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim na adres:

Email: kraftfahrer@personal-dienstleistung.de

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 2908.1997 Dz. U.z 2002 r Nr.101,poz.926 z późn. zm.”

K&K jest działającą od 1993 roku kompetentną, działającą na terenie całych Niemiec Agencją Pracy Tymczasowej z 8 lokalizacjami i ponad 1.000 pracowników współpracującą z Przedsiębiorstwami z najróżniejszych branż.

ID ogłoszenia: 390533e822b887ad