€ 2100€+ 12/24€ diety

Kierowca kat. C+E 3/1 praca Niemcy od zaraz, Steinheim 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Steinheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 04:22

Aktualna oferta pracy w Niemczech w firmie transportowej ze Steinheim jako kierowca kat. C+E. Zatrudnienie od zaraz w systemie 3/1 przy przewożeniu towarów na trasach krótkich i dalekobieżnych.

Gerland to zespół młodych, kreatywnych i doświadczonych osób, które dzięki swojemu zaangażowaniu, podbijają europejski rynek pracy. W zakres naszych działań wchodzi doradztwo zagranicznym klientom, w doborze odpowiedniego personelu oraz dostosowanie profilu kandydata do stanowiska pracy. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Oferowane przez nas doradztwo jest dla kandydatów całkowicie bezpłatne. Posiadamy wpis do krajowego rejestru agencji zatrudnienia o numerze 21525 certyfikowanym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego w oparciu o ustawę o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Kierowca C+E- Niemcy- 2100€ +diety 12€/24€

MIEJSCE PRACY: 32839 Steinheim

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy 2100€ + 12/24€ diety
• po 6 miesiącach premie
• umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• podjęcie pracy od zaraz

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym
• minimum 3 letnie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

OPIS STANOWISKA:
• trasy daleko i krótkobieżne po Niemczech + Beneluxy
• jazda autem typu tandem, plandeka 7,3m +8,2m – DAFxF 105 Automatik,
• praca w systemie 3/1
• przewóz towarów na paletach, w zbiornikach, pojemnikach

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 515-58-48-28 lub email: praca@ger-land.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Gerland oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Gerland z siedzibą we Wrocławiu, ul. Żegiestowska 13B/7 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą

ID ogłoszenia: 2275ca5d98a38df3