€ 1800-2100

Kierowca kat. CE 3/1 Niemcy praca w Bielefeld od zaraz z językiem angielskim lub niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 maja 2017 05:36

Od zaraz firma transportowa z bazą w Bielefeld poszukuje doświadczonych kierowców kat. C+E zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta z językiem angielskim lub niemieckim na poziomie podstawowym.

Opis stanowiska:

Trasy dalekobieżne po Niemczech/Polsce/ Czechach/ Słowacji/ Grecji/ Włoszech
Jazda samochodem typu plandeka
Praca w systemie 3/1 lub bez systemu (co drugi weekend w Polsce – dojazd opłacony przez pracodawcę)

Wymagania:

Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
Podstawowa znajomość języka niemieckiego/ angielskiego

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Terminowe, wysokie zarobki od 1800 Euro ( system3/1) lub 2100 € ( bez systemu) + diety 24 / 36 €
Stabilna praca w przyjaznej niemieckiej firmie
Na weekendy pokój do dyspozycji
Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

ID ogłoszenia: 7325912c8a7f0922