€ 0

Kierowca kat. CE (BDF) – dam pracę w Niemczech, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 grudnia 2016 05:17

Firma transportowa działająca na terenie Drezna poszukuje kierowców kat. CE z BDF do podjęcia pracy w Niemczech przy przewozach na trasach dalekobieżnych i międzynarodowych.

LUKSMANN – jesteśmy agencją doradztwa personalnego działającą na rynku niemieckim w zakresie doradztwa personalnego. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści LUKSMANNA potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.
Kierowca CE – BDFy – Drezno

Opis stanowiska:
• trasy dalekobieżne po Niemczech + międzynarodowe
• prowadzenie zestawu przyczepa z kontenerami wymiennymi BDF
• praca w systemie tygodniowym, weekendy wolne
• praca stała w niemieckiej, dobrze prosperującej na rynku spedycji

Wymagania:
• prawo jazdy C+E z kodem 95
• karta kierowcy
• doświadczenie jako kierowca CE
• ADR podstawowy
• zaświadczenie o niekaralności
• podstawy niemieckiego

Oferujemy:
• wysokie niemieckie zarobki składające się z podstawy + diety+premie
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pracą za granicą, jak np. ubezpieczenie i zameldowanie
• zakwaterowanie
• pomoc polskiego konsultanta
• terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@luksmann.pl lub tel. 0048 500 800 713
Więcej informacji na www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 8265841960474e9c