€ wymienione w ofercie

Kierowca kat. C+E – dam pracę w Niemczech, Forchheim 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Forchheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 lipca 2017 04:21

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech w firmie transportowej z Forchheim jako kierowca kat. C+E. Zatrudnienie przy transporcie towarów do klientów oraz ich załadunku i rozładunku.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z okolic Erlangen poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Transport i dostawa towarów do klientów
Załadunek i rozładunek towarów
Kompletacja i wypełnianie dokumentacji transportowej
Weryfikacja zgodności transportowanego towaru
WYMAGANIA:

DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako kierowca kat C+E
Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 wraz z kartą kierowcy (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
Mile widziany własny samochód na wyjazd
OFERUJEMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (11,50 euro brutto/ godzina+ 25 euro netto diety/przepracowany dzień)
Zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8215960f80a179b9