€ 2500-3600

Kierowca kat. C+E – Niemcy praca od zaraz w Berlinie blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2023 00:47

Dla kierowców kat. C+E w Berlinie blisko granicy dostępna do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech przy przewozie towarów w różnych systemach i różnymi zestawami – plandeka, silos, BDF, chłodnia etc.

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Kierowca C+E / BLISKO GRANICY oraz inne rejony Niemiec

Opis stanowiska:

Trasy dalekobieżne / krótkobieżne / międzynarodowe
Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą typu plandeka, silos, BDF, chłodnia, tandem, walking floor, wywrotka i inne – do wyboru
Praca w systemie 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, bez systemu z wolnymi weekendami – do wyboru

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

DOŚWIADCZENIE mile widziane – NIE wymagane
Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego wymagana w zależności od oferty
MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA RÓWNIEŻ BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW

Pracodawca niemiecki oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Zarobki w wysokości 2500-3600 Euro w zależności od systemu
Stała, stabilna praca w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie transportowej
Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych
Ustawową ilość dni urlopowych