€ euro

Kierowca kat. CE Niemcy praca w Dommershausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dommershausen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:30

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla kierowcy z kat. C+E. Zatrudnienie w Dommershausen przy przewozie pawilonów ogrodowych oraz ich montażu u klienta.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Monter/Kierowca/Prac. obróbki drewna

Opis stanowiska:
– kierowanie dużym zestawem 40 ton
– montaż pawilonów ogrodowych, grillowych oraz innych
– pomoc przy produkcji
– obróbka drewna

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy Kat. CE
– umiejętność kierowania ciężarówką
– doświadczenie jako pracownik obróbki drewna
– gotowość do pracy na montażach

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule R/POD/02/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 7654de0b862c073

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.