€ 2300€

Kierowca kat. C+E Niemcy praca w Lorsch od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lorsch
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 maja 2018 04:12

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C+E w rejonie miejscowości Lorsch. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Kierowca C+E – Niemcy – Lorsch – pn-pt 2300€ + dieta

Miejsce pracy: Lorsch

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy 2300€ + dieta
przy pracy od pn do pt oraz 1900€ + dieta w systemie
2/1
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• podjęcie pracy od zaraz
• możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od
dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego
(Kindergeld)

WYMAGANIA:
• podstawowa znajomość języka niemieckiego lub
angielskiego
• minimum roczne doświadczenie w transporcie
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu naczepa
• przewóz materiałów budowlanych na paletach
• praca od pn do pt lub systemie 2/1
• trasy dalekobieżne na terenie Niemiec

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395.

ID ogłoszenia: 4355b0698f7dadf8

Brak tagów

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.