€ 2,200.00

Kierowca kat. C+E od zaraz oferta pracy w Niemczech – Firanka, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 lutego 2020 04:02

Od zaraz legalna praca w Niemczech jako kierowca kat. C+E (firanka) w rejonie Drezna. Zatrudnienie przy przewozie materiałów budowlanych na paletach.

Kierowca CE – Firanka – Drezno – 2250 €
region zatrudnienia:
Hamburg
Opis stanowiska:
prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa firanka
przewóz materiałów budowlanych oraz towarów na paletach. W ramach obowiązków obsługa załadunku wózkiem widłowym.

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
pracę stałą
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
Niemieckie zarobki w wysokości 2250 € brutto + diety 12/24€ netto
Na miejscu znajduje się baza socjalna przy siedzibie firmy

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
ADR podst.
Doświadczenia jako kierowca CE, umiejętność obsługi wózka widłowego
komunikatywnego języka niemieckiego

rekrutacja@luksmann.pl

ID ogłoszenia: 4105e4655db67b99