€ 1,900.00

Kierowca kat. C+E – praca Niemcy w firmie z Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 02:54

Firma transportowa z miasta Rostock poszukuje obecnie kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy przewozie towarów dla osób ze znajomością języka niemieckiego bądź angielskiego.

Kierowca C+E – Niemcy – Rostock/ 1900€ + wysokie diety!

Miejsce pracy: Rostock
Nr referencyjny: DEL-DIA/ 2017

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy 1900€ brutto + diety
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu komunikatywnym
• minimum roczne doświadczenie w transporcie
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu naczepa bądź bdf
• przewóz drobnicy na paletach
• praca w systemie 2/1
• trasy dalekobieżne (Norwegia, Szwecja)

kierowca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 3305a0c1144afd15