€ 2,000.00

Kierowca kat. C+E – praca Niemcy w Lipsku 4/1 lub bez systemu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 01:05

Agencja zatrudnienia dla firmy transportowej z Lipska poszukuje kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2018 w systemie 4/1 lub bez systemu.

Miejsce pracy: 99636 Rastenberg (niedaleko Lipska)
Nr referencyjny: DEL-FINN/2017

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie 1850-2270€ netto zależne od systemu i klasy podatkowej
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym przez jedną osobę
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda samochodem ciężarowym typu BDF – MAN
• transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec
• praca pon-pt lub 4/1, możliwość zakwaterowania
•przewóz mebli

ID ogłoszenia: 6365a67508da1dcd