€ 2400 brutto + diety 24€

Kierowca kat. C+E – praca w Niemczech 4/1, Schwäbisch Gmünd

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwäbisch Gmünd
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 marca 2018 02:43

Propozycja pracy w Niemczech dla kierowców kat. C+E w firmie z miejscowości Schwäbisch Gmünd. Zatrudnienie możliwe od zaraz z językiem angielskim lub niemieckim.

Kierowca C+E – Niemcy – 4/1. Do 2300 € netto!

Miejsce pracy: 73529 Schwäbisch Gmünd (70 km na wschód od Stuttgartu)

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie 2400€ brutto w systemie 4/1 oraz diety 24€
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
• minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• jazda samochodem ciężarowym typu naczepa (DAF, SCANIA)
• transport narodowy dalekobieżny na terenie Niemiec
• praca w systemie 4/1. Pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie
• przewóz części betonowych, drewna, elementów do gotowego montażu budynków

WIĘCEJ INFORMACJI:
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 383

Adres do CV r.roksztajn@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 3965a995b9aa675b

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.