€ 2,100.00

Kierowca kat. C+E – praca w Niemczech od zaraz, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 04:08

Pilne ogłoszenie do pracy w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C+E w firmie z Lipska. Zatrudnienie przy przewozie mebli zestawem typu BDF z dwuosiową przyczepą.

Opis Stanowiska:
Obecnie poszukujemy kierowcow C+E do przewozu mebli. Transport kontenerów BDF (samochodem ciężarowym z dwuosiową przyczepą) na terenie Niemiec.
W 90% przewożone są meble pomiędzy magazynami dystrybucyjnymi, rozładunku kierowca musi dokonywac samodzielnie – glownie z rampy.

Wymagania:
- aktualne prawo jazdy kat. C+E
- aktualna karta kierowcy
- gotowośc do pracy, motywacja oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Terminową wypłatę wynagrodzenia
- Nowoczesny tabor
- Prace na tygodniu z wolnymi weekendami
- System premiowy
- Praca w podwojnej obsadzie

ID ogłoszenia: 6895a00286fc6066

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: TSTransport
  • Zarejestrowany od: 21 lipca 2017

Inne przedmioty dodane przez TSTransport

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez TSTransport »